Kouzelnický tábor je tematický rekreační pobyt v přírodě v překrásném prostředí Krkonošského národního parku. Hlavní náplní jsou kouzla, triky, iluze a především vlastní výuka kouzlení přímo osobně s Pavlem Kožíškem. Dále se mladí kouzelníci mohou mimo jiné těšit na večerní kino s kouzelnickými filmy, táborák s opékáním buřtíků, hledání kouzelnického pokladu v lese a další tradiční táborové aktivity.

Termíny tábora 2019:

29. 6. – 6. 7. 2019 (8 dní)  FOTOGALERIE
13. 7. – 20. 7. 2019 (8 dní)  FOTOGALERIE
27. 7. – 3. 8. 2019 (8 dní)  FOTOGALERIE


! POZOR ! Nestihli jste kouzelnický tábor a jste z Prahy? Přihlaste se na Kouzelnický kroužek Pavla Kožíška!

 

Místo konání: 

Krkonošská horská chata Vébrovy boudy se nachází na klidné samotě v Peci pod Sněžkou ve výšce 1100 metrů, kde poloha chaty skýtá ideální a úžasný pohled na hlavní hřeben Krkonoš - Sněžku, Studniční horu, Liščí horu, Obří důl a Javoří důl. U rekreační chaty je vybudováno volejbalové hřiště, hřiště pro malý fotbal, ohniště na táborák a venkovní vyhřívaný bazének. Pokoje jsou vybaveny novými polštáři, peřinami, prostěradly, chráničkami matrací a matracemi. Celý areál je v době konání tábora pronajat výhradně k dispozici účastníkům kouzelnického tábora bez přítomnosti cizích osob.

Adresa:

Vébrovy boudy, Pec pod Sněžkou, 542 21 Trutnov. Souřadnice: 50.6774125N, 15.7405364E.

Stravování: 

Zajištěno 5x denně (snídaně formou švédského stolu, dopolední svačinka, oběd, odpolední svačinka a večeře) včetně celodenního pitného režimu. Pobyt začíná příjezdový den večeří a končí odjezdový den snídaní a svačinovým balíčkem na cestu. Dále možnost zakoupit si drobné dobroty (nanuky, brambůrky, limonády, tatranky apod.) přímo v místní restauraci na chatě.

Závěrečné představení: 

V případě zájmu mohou rodiče přijet na Vébrovy boudy v pátek (5.7.2019, 19.7.2019 nebo 2.8.2019). Začátek vystoupení je v 19.30 a potom budeme až do prodloužené večerky společně s rodiči kouzlit. Až děcka zaženeme do hajan, rodičové mohou kouzlit dál u vínka nebo u pivka... Následující den v sobotu (6.7.2019, 20.7.2019 nebo 3.8.2019) je odjezdový den, kdy si kouzelníky dopoledne odvezete domů. Pokud si chcete svého kouzelníka odvézt domů již v pátek večer po představení, je to samozřejmě také možné.

Doprava na tábor:

1. Vlastní doprava - dítě na tábor přivezete a odvezete autem. Přijedete do Pece pod Sněžkou a při vjezdu do Krkonošského národního parku u značky zákaz vjezdu bez povolení, je nutné uhradit v automatu poplatek 100 Kč, který vás opravňuje k jednorázovému vjezdu.
- Příjezdový den (sobota): Rodiče děti přivezou mezi 14:00 - 17:00 hodinou na Vébrovy boudy do Pece pod Sněžkou.
- Odjezdový den (sobota): Rodiče si děti odvezou mezi 9:00 - 11:00 hodinou.

2. Autobusová doprava - dítě na tábor přivezete pravidelnou autobusovou linkou do Pece pod Sněžkou.
- Příjezdový den (sobota): Společně s dítětem pojedete pravidelným linkovým autobusem - odjezd z Prahy v 13:00 a příjezd do Pece pod Sněžkou v 16:08 hodin. Na autobusovém nádraží v Peci pod Sněžkou bude čekat náš minibus, který děti odveze na Vébrovy boudy. Rodiče předají dítě vedoucímu a vrátí se do Prahy autobusovým spojem v 17:00 hodin.
- Odjezdový den (sobota): Děti přivezeme minibusem na autobusové nádraží do Pece pod Sněžkou, kde si děti převezmete v 10:00 tak, abyste stihli autobusové spojení do Prahy, které odjíždí v 10:20 hodin (příjezd do do Prahy v 13:12). 

V případě, že dítě přivezete autobusem, je potřeba to předem nahlásit, abychom s vámi počítali!!! Upozorňujeme, že není možné dítě poslat autobusem samotné, ale dítě nám musí zákonný zástupce osobně společně se všemi potřebnými doklady předat. Doporučujeme si s předstihem včas zjistit aktuální jízdní řády, ceny jízdného a koupit si místenku! Náš minibus v Peci pod Sněžkou je pro děti samozřejmě zdarma.

Cena a platba:

Cena tábora je 6.490 Kč a zahrnuje celodenní stravování včetně pitného režimu, ubytování včetně lůžkovin, úrazové pojištění dítěte, veškeré kouzelnické rekvizity a pomůcky, odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, DPH apod. Cena je konečná, tedy kromě kapesného, které můžete dětem na tábor dát. :-) 

Zálohu ve výši 2.490 Kč je nutno uhradit do 14 dnů od data potvrzení objednávky. Doplatek ve výši 4.000 Kč je nutno uhradit nejpozději 60 dnů před zahájením tábora. Tábor je možné také uhradit jedním příkazem v plné výši. V případě přihlášení dítěte na tábor v době kratší než 60 dnů před zahájením, je nutno zaslat částku v plné výši do 5 dnů od data přihlášení. Nedodržení platebních termínů bez předchozí domluvy může být považováno za ztrátu zájmu o účast na táboře a následováno zrušením přihlášky! Po vyplnění elektronické přihlášky obdržíte automaticky e-mailem potřebné údaje k uskutečnění platby.

Poznámka k platbě: Pokud je to možné, prosím, preferujeme platbu jedním příkazem. Ušetříte nám tím práci a čas spojený s nezbytnou administrativou a vaše dítě za to od nás dostane dárek – kouzelnickou rekvizitu :-).

Storno podmínky:

- Zrušení přihlášky více jak 30 dní před termínem plánovaného nástupu na tábor vracíme 75% uhrazené částky.
- Zrušení přihlášky 30 - 14 dní před termínem plánovaného nástupu na tábor vracíme 50% uhrazené částky.
- Zrušení přihlášky 14 - 1 den před termínem plánovaného nástupu na tábor uhrazenou částku nevracíme. Výjimkou je nemoc dítěte s potvrzením od lékaře, pak vracíme 50% uhrazené částky.
- Zrušení přihlášky a zajištění náhradníka z vaší strany, který řádně a včas uhradí celou částku za tábor, je možnost přihlášku zrušit bez storno poplatku.
- Zrušení účasti dítěte na táboře kvůli nemoci, na vlastní žádost nebo kvůli vyhoštění dítěte z tábora z důvodu porušení táborového řádu nebo kázeňských problémů (krádeže, drogy, alkohol, kouření apod.) uhrazenou částku, která již byla zahrnuta do táborového rozpočtu, nevracíme.

Důležité upozornění pro rodiče:

- Kouzelnická výuka vyžaduje maximální koncentraci a disciplínu dítěte. Ve vlastním zájmu prosím přihlaste na tábor dítě pouze v případě, že nemá problémy se soustředěním, nemá problémy s kázní a se začleněním do kolektivu.
- Na kouzelnický tábor není bohužel možné přihlásit dítě, které je ve stádiu byť i mírného autismu, dítě s poruchou pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), epilepsie nebo diabetických problémů.
- Pokud dítě užívá léky, nahlaste je a odevzdejte v originálním balení, s přesnou medikací. Z bezpečnostních důvodů děti nesmějí mít u sebe žádné medikamenty. Nespotřebované léky budou vráceny.
- Chtěli bychom vás touto cestou ubezpečit, že jakmile nebude s vaším dítětem něco v pořádku (zdravotně, kázeňsky, úraz atd.) budete první, kteří budou informováni.
- Pokud nebudou předány veškeré potřebné doklady a potvrzení, vaše dítě nebude možné přijmout na tábor do té doby, než budou doklady v pořádku.
- Případné škody na majetku  způsobené účastníkem tábora hradí v odpovídající výši rodiče dítěte (zákonný zástupce).
- Nedávejte dítěti na tábor žádné cennosti jako šperky z drahého kovu, elektroniku, mobilní telefon, tablet apod. Za tyto věci jako organizátor tábora v žádném případě neručíme! V případě potřeby je dětem k dispozici zdarma mobilní telefon. 

Co dát dětem sebou na tábor:

Hygienické potřeby (kartáček na zuby, zubní pasta, mýdlo, sprchový gel, šampón na vlasy, hřeben, opalovací krém atd.), ručník, osuška, kapesníky, spodní prádlo, ponožky, pyžamo, tepláky, kalhoty, kraťasy, košile, trička, svetr, mikina, bunda, pláštěnka, pevná sportovní obuv, plavky, přezůvky na doma a kapesné. Další osobní věci dle uvážení. Tábor je v Krkonoších ve výšce 1100 metrů, takže prosím myslete i na teplejší oblečení, kdyby nám nepřálo počasí. Kouzelníci nebudou potřebovat žádné kouzelnické rekvizity ani pomůcky, vše potřebné dostanou na místě.

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!  První den odevzdejte tyto nezbytné dokumenty:

- Kopie průkazu (kartičky) zdravotní pojišťovny. Originály zdravotních průkazů a očkovací průkazy nevybíráme!
- Nástupní list vyplněný a podepsaný zákonným zástupcem. Datum podpisu musí být v den nástupu dítěte na tábor.
- Prohlášení zákonného zástupce řádně vyplněné a podepsané. Datum podpisu musí být v den nástupu dítěte na tábor.
- Kopie posudku lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte. Toto potvrzení má platnost dva roky. Máte-li tedy zdravotní potvrzení např. ze školy v přírodě ne starší dvou roků, není třeba vystavovat nové. Pokud nám dodáte originál posudku lékaře a ne požadovanou kopii, upozorňujeme, že originální posudek lékaře nevracíme. POZOR: Bez tohoto lékařského potvrzení není v žádném případě možný pobyt dítěte v dětském táboře! 

První den prosíme odevzdejte tyto dobrovolné dokumenty:

- Svolení a souhlas s pořizováním a šířením foto a video.
- Souhlas se zpracováním osobních údajů dle podmínek GDPR platných od 25.5.2018.

Dokumenty ke stažení: klikni zde

Přihláška na tábor: klikni zde 

Kontaktní osoba: 

Lucie Kožíšková
Telefon: 731 176 659
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.